ДП «УКРДІПРОМЕЗ»

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО  "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПО ПРОЕКТУВАННЮ МЕТАЛУРГІЙНИХ ЗАВОДІВ" - головний в Україні та один з найбільших в ближньому і далекому зарубіжжі інститут з КОМПЛЕКСНОГО проектування нових, реконструкції та технічного переоснащення діючих металургійних підприємств.

Створений в березні 1944 року Постановою уряду СРСР, "Укрдіпромез" очолив процес післявоєнної відбудови гірничо-металургійної промисловості країни, будівництва нових підприємств.

За 70-річну історію інститут, крім підприємств СРСР, виконував роботи в Індії, Північній Кореї, В'єтнамі, Китаї, Єгипті, Угорщині, Сербії, Чорногорії, Болгарії, Чехії, Словаччини, Алжирі, Нігерії, Ірані, Сирії та багатьох інших країнах.

В даний час географія робіт ДП "Укрдіпромез" поширюється, крім українських підприємств, на заводи і комбінати Республіки Казахстан, Болгарії, Індії, Ірану, Чорногорії.

Найбіьша цінність інституту - науково-технічний потенціал колективу, тобто висококваліфіковані фахівці з усіх спеціальностей гірничо-металургійного виробництва, потенціал, який вдалося зберегти в періоди застою розвитку промисловості, кризи і сьогоднішній, непростий для нашої Батьківщини час.

Колектив інституту втілює в своїй роботі останні досягнення техніки і технології металургійного виробництва, впроваджує новітнє сучасне обладнання, що задовольняє потреби найвимогливіших замовників.

Також, крім об'єктів гірничо-металургійного комплексу,  фахівцями інституту виконуються роботи по соціальним об'єктам. В даний час за дорученням облдержадміністрації, міськвиконкому проектуються багатоквартирні житлові будинки в Покровському районі Дніпропетровської області, спортивно-оздоровчий дитячо-юнацький центр "Штурм" і оздоровчо-спортивний комплекс "Метал" в м. Дніпрі, центр реабілітації інвалідів в с. Орлівщина Дніпропетровської області, виконуються роботи по реконструкції військового госпіталю, дошкільних та шкільних установ і інших комунальних об'єктів. 

У селищі Ювілейний Дніпропетровської області за проектом, розробленим ДП "Укрдіпромез", ведеться будівництво Храму на честь ікони Божої Матері "Призри на смирення".

На базі ДП "Укрдіпромез" регулярно проводяться семінари присвячені передовим технологіям в області проектування, результати яких показують, що ДП "Укрдіпромез" впевнено утримує першість в області нових сучасних технологій, зокрема тривимірного проектування, створення з використанням BIM моделей, ГІС технологій.

Основоположні принципи нашої роботи: ВИСОКА ЯКІСТЬ, МАКСИМАЛЬНО СТИСЛІ ТЕРМІНИ виконання робіт, КОНКУРЕНТНОЗДАТНІ ЦІНОВІ пропозиції.

ЗАПРОШУЄМО всі зацікавлені сторони до взаємовигідної співпраці!