Перспективний розвиток

ДП "Укрдіпромез" приділяє пильну увагу розвитку і впровадженню нових технологій в проектуванні. Використання новыи програмних комплексів є нагальною потребою, зумовленою високою конкуренцією, як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку проектування.  

  • Сучасні технології проектування дохволяють оперативно враховувати переваги наших Замовників при розробці нових проектів і створювати проекти майбутнього. Проектування повинно бути меньш витратним, більш ефективним і гнучким, стоійким до кризових явищ в экономіці.
  • Для досягнення перерахованих вищех цілей була розроблена програма впровадження в інституті інформаційного проектування, позначені ключові точки. Попередньо була проведена робота по навчанню персоналу інституту системам автоматизованого проектування з залученням сертифікованих фахівців, проведен аналіз існуючого програмного забезпечення та інші заходи. Регулярне оновлення персональних комп'ютерів в інституті, дозволило безболісно перейти до використання сучасних програмних комплексів.
Подписка на RSS - Перспективний розвиток